Telefonní seznam

  E-mail Telefon Místnost
    22191 ....$^{1}$ 22435 ....$^{2}$ Troja$^{3}$ Trojanova$^{4}$
sekretariát katedry kfe@fjfi.cvut.cz 2273 8534 L 227 119
Ing. Josef Blažej, Ph.D. blazej@fjfi.cvut.cz   8659   311
Doc. Ing. Miroslav Čech, CSc. cech@fjfi.cvut.cz   8536, 8673   234, 240
Prof. Ing. Ladislav Drška, CSc. drska@antu.fjfi.cvut.cz   8636   131b
Ing. Jan Fiala, Ph.D. jan.fiala@fjfi.cvut.cz 2814   L 227  
Ing. Petr Gavrilov, CSc. gavrilov@fjfi.cvut.cz 2722   L 115  
Daniel Hausenblas   2723   L 109  
Bc. Radka Havlíková radka.havlikova@fjfi.cvut.cz 2270   L 231  
Ing. Alexandr Jančárek, CSc. jancarek@fjfi.cvut.cz 2722   L 115  
Prof. Ing. Helena Jelínková, DrSc. jelinkova@fjfi.cvut.cz   8538, 8669, 8668   236, 243, 244
Doc. Ing. Milan Kálal, CSc. kalal@fjfi.cvut.cz   8662   126
Ing. Ondřej Klimo, Ph.D. klimo@fjfi.cvut.cz 2272   L 234  
Ing. Jan Kodet, Ph.D. kodet@fjfi.cvut.cz   8657   313
Prof. Ing. Jaroslav Král, CSc. kral@fjfi.cvut.cz 2216, 2742   L 228  
Prof. Ing. Václav Kubeček, DrSc. kubecek@fjfi.cvut.cz   8537, 8667, 8666   235, 245, 246
Ing. Milan Kuchařík, Ph.D. kucharik@fjfi.cvut.cz   8637   131a
Prof. Ing. Jiří Limpouch, CSc. limpouch@fjfi.cvut.cz 2275   L 238  
Prof. Ing. Richard Liska, CSc. liska@siduri.fjfi.cvut.cz   8614   131c
RNDr. Martin Michl, Ph.D. michl@fjfi.cvut.cz 2279, 2726   L 230  
Ing. Michal Němec, Ph.D. michal.nemec@fjfi.cvut.cz   8672   237
Doc. Ing. Antonín Novotný, DrSc. novotny@fjfi.cvut.cz   8535   233
Ing. Filip Novotný filip.novotny@fjfi.cvut.cz 2822   L 207  
Iva Ornová iva.ornova@fjfi.cvut.cz 2273 8534 L 227 119
Ing. Jaroslav Pavel pavel@fjfi.cvut.cz   8631   129
Doc. Ing. Ladislav Pína, DrSc. pina@fjfi.cvut.cz 2724   L 232  
Dita Pokorná pokorna@fjfi.cvut.cz 2273 8660 L 227 118
Prof. Ing. Ivan Procházka, DrSc. prochazka@fjfi.cvut.cz   8658   314
RNDr. Jan Proška proska@fjfi.cvut.cz 2416   L 229  
Ing. Jan Pšíkal, Ph.D. jan.psikal@fjfi.cvut.cz 2272   L 234  
Doc. Ing. Ivan Richter, Dr. richter@fjfi.cvut.cz 2826   L 221  
Jan Stoklasa stoklasa@fjfi.cvut.cz   8665   247b
Ing. Milan Šiňor, Dr. sinor@antu.fjfi.cvut.cz   8613 L 231 123
Ing. Jan Šulc, Ph.D. sulc@fjfi.cvut.cz   8672   237
Mgr. Libor Švéda, Ph.D.   2724   L 108  
Ing. Pavel Váchal, Ph.D. vachal@galileo.fjfi.cvut.cz   8637   131a
Ing. Josef Voltr, CSc. voltr@fjfi.cvut.cz 2214, 2742   L 229  
Ing. David Vyhlídal vyhlidal@fjfi.cvut.cz   8671   241
 
Zasedací místnost 121     8627   121
Počítačová učebna PC     8628   124
Počítačová učebna UNIX     8629   125
Praktikum elekronické     8632   130
Praktikum laserové   2251   L xxx  
Vrátnice Trojanova     8585    
           
Fax Troja   28468 4818   L 227  
Fax Trojanova     22435 8625   122
Fax Trojanova PevLas     222 512 735   230

      
1) Úplné tel. číslo je 22191 xxxx, jsou uvedeny poslední 4 číslice.
2) Úplné tel. číslo je 22435 xxxx, jsou uvedeny poslední 4 číslice.
3) V Holešovičkách 2, Praha 8, budova L (Těžké laboratoře).
4) Trojanova 13, Praha 1.