Rozvrh pro letní semestr 2020/21

Na této stránce naleznete rozvrh předmětů zajišťovaných katedrou fyzikální elektroniky.

Rozvrh hodin FJFI, letní semestr 2020-21

Pro studenty: Doplňující informace k rozvrhu jsou na konci stránky.

Rozvrhy oborů KFE v jednom obrázku: PDF, PNG (stav ke dni 3. 2. 2021).
(Zatím jsou tam pouze předměty KM, KJ, KF, KFE.)

Rozvrh - příprava

Rozvrhy oborů KFE
(Rozvrhy ještě nejsou k dispozici.)

Rozvrh vyučujících KFE
Blažej, Čech, Čtyroký, Dvořák, Homola, Hulicius, Jančárek, Jelínková, Klimo, Král, Kubeček, Kuchařík, Limpouch, Liska, Michl, Novotný, Pavel, Pína, Procházka, Proška, Pšíkal, Richter, Šiňor, Šulc, Váchal, Vyhlídal

Označení, umístění a obsazenost učeben
(Nemusí být zcela aktuální. Podstatná je tabulka níže.)

Trojanova: KFE-120 (T-120), KFE-121 (T-121), KFE-310 (T-310), PC-UNIX (T-125), T-124, KFE-EPR (T-130)
Troja: KFE-L244, KFE-L011, KFE-OPR (L016-020) = optické praktikum

Umístění předmětů
Kód Vyučující Rozsah Studentů* Učebna Čas
12IPG Blažej 2+0 z 3 KFE-310 St 11:30
12PDR2 Blažej 2 z 0 KFE-310 Pá 15:30
12SBA2 Blažej 0+2 z 2 KFE-310 Po 11:30
12ZPLT Blažej, Gavrilov, Kubeček 0+4 kz 10 KFE-LPR Čt 13:30
12MPR2 Čech 2+0 zk 2 KFE-121 Pá 9:30
12POEX Čech 2+0 z 5 KFE-310 Út 15:30
12ELDY2 Čtyroký 4+0 z,zk 5 KFE-244 Po 13:30, St 13:30
12OPEL Čtyroký 2 z,zk 11 KFE-244 Čt 11:30
12GOP Dvořák 3+1 z,zk 1 KFE-244 Po 15:30
12OSE Homola 2+0 zk 2 UFE**1 Út 10:00
12PN Hulicius 2+0 zk 0 FZU**2 Po 15:30
12RTGL Jančárek 2+0 z,zk 4 KFE-011 St 7:30
12ZPOP Jančárek 0+4 kz 9 KFE-OPR St 9:30
12LPST Jančárek, Jelínková, Král 2+2 zk 4 KFE-121 Čt 7:30
12DSELT2 Jelínková 0+2 z 4 KFE-121 Po 9:30
12DSEOF2 Jelínková 0+2 z 0 KFE-121 Po 9:30
12SBP Jelínková 0+2 z 16 KFE-121 Út 7:30
12PDBL Jelínková 2+0 z,zk 4 KFE-121 St 9:30
12PLM Jelínková, Němec 4 kz 0 **3 **3
12ULTB Jelínková, Němec, Šulc 2+1 kz 11 KFE-121 Po 7:30, Pá 13:30
12ZFLP Klimo, Pšíkal 2 0 KFE-244 Pá 11:30
12PICF Klír, Limpouch 2+0 kz 0 **4 **4
12SFMC2 Kotrla, Předota 2+0 zk 3 **5 **5
12TAIS Král, Martínková 3 zk 0 KFE-244 Pá 15:30
12LAS Kubeček 2+1 z,zk 0 KFE-310 Po 13:30
12LT2 Kubeček 2+0 z,zk 1 KFE-310 Pá 13:30
12PF2 Kuchařík 2 1 PC-UNIX Út 11:30
12PFTF1 Kuchařík 2 1 PC-UNIX Út 11:30
12ASF Kulhánek 2+2 zk 11 **6 **6
12DSEIF2 Limpouch 0+2 z 1 **7 **7
12NME1 Limpouch 2+2 z,zk 84 T-201 Út 11:30, **8
12NMEA Limpouch, Zavadilová 2+2 kz 10 T-201, T-124 Út 11:30, Út 9:30
12ZFP Limpouch 3+1 z,zk 9 KFE-121 Po 11:30, Út 9:30
12MPF2 Liska 2 z,zk 3 PC-UNIX Út 15:30
12PIN1, 12UNX, 12UNXAP Liska 1+1 z 43 T-201 St 15:30, **9
12OSP Michl 2+0 zk 5 KFE-244 Čt 13:30
12MOF Michl, Proška 2+0 zk 2 KFE-244 Út 11:30
12INS2 Novotný 2 z,zk 0 KFE-242 Út 17:30
12PEL1 Pavel 2+0 z,zk 0 KFE-310 Čt 17:30
12VFT Pavel 2+0 z,zk 0 KFE-EPR Út 13:30
12ZEL2 Pavel 2+1 z,zk 17 T-201 Pá 8:30
12MMEO Pína 2 zk 2 KFE-244 Út 13:30
12EGS1 Procházka 0+4 kz 0 **10 **10
12EPR2 Procházka 0+2 kz 1 KFE-EPR Po 15:30
12ROPR2 Procházka 0+5 z 1 KFE-242 Po 15:30
12VTV Procházka 1+1 z 1 KFE-310 Čt 13:30
12UMF Pšíkal 2+1 z 12 PC-UNIX Čt 15:30
12KOP Richter 3+1 z,zk 4 KFE-244 Po 11:30, St 11:30
12NOP Richter 3+1 z,zk 7 KFE-244 Út 9:30, Čt 9:30
12UFN Richter, Kwiecien, Proška 2+1 kz 11 KFE-121 Čt 15:30
12FLP Svoboda 2 z 11 KFE-244 St 15:30
12AUX Šiňor 2 kz 2 PC-UNIX Pá 11:30
12BFY4 Šiňor 3+1 z,zk 1 KFE-120 Po 7:30, Út 7:30
12PIN3 Šiňor 1+1 z 12 T-124 Po 15:30
12FLA Šulc 4 z,zk 4 KFE-310 St 7:30, Čt 7:30
12KGOZ2 Šulc 4 z,zk 0 KFE-310 St 9:30, Čt 11:30
12RNA Váchal 1+1 z 1 PC-UNIX St 11:30
12MPP2 Vyhlídal 0+3 kz 2 KFE-MPR Čt 7:30

* Počet zapsaných studentů v KOSu ke dni 5. 2. 2021.

**Doplňující informace k rozvrhu

  1. Výuka předmětu 12OSE bude probíhat v ÚFE AV ČR, Chaberská 57, 182 51 Praha 8.
  2. Výuka předmětu 12PN bude probíhat na FZÚ AV ČR, Cukrovarnická 10/112, Praha 6, zasedací místnost budovy A.
  3. Výuka předmětu 12PLM bude probíhat na základě individuální dohody s vyučujícím - kontakt: helena.jelinkova@fjfi.cvut.cz.
  4. Výuka předmětu 12PICF bude probíhat na základě individuální dohody s vyučujícím - kontakt: klirdani@fel.cvut.cz, jiri.limpouch@fjfi.cvut.cz
  5. Výuka předmětu 12PEMC2 bude probíhat na MFF UK podle rozvrhu MFF UK.
  6. Výuka předmětu 12ASF bude probíhat na FEL ČVUT podle rozvrhu FEL.
  7. Výuka předmětu 12DSEIF2 bude probíhat na základě individuální dohody s vyučujícím - kontakt: jiri.limpouch@fjfi.cvut.cz.
  8. Cvičení z NME1 jsou: Po 7:30 (T-105), Po 13:30 (T-105), Út 15:30 (T-105), Čt 7:30 (T-105), Čt 7:30 (T-115).
  9. Cvičení z 12PIN1, 12UNX, 12UNXAP jsou v PC-UNIX: Út 9:30, St 15:30, Čt 13:30.
  10. Výuka předmětu 12EGS1 bude probíhat na základě individuální dohody s vyučujícím - kontakt: ivan.prochazka@fjfi.cvut.cz.