Rozvrh pro letní semestr 2016/2017

Na této stránce naleznete rozvrh předmětů zajišťovaných katedrou fyzikální elektroniky.

Rozvrh FJFI pro letní semestr 16|17

Rozvrhy oborů KFE v jednom obrázku: PDF, PNG (stav k 16. 2. 2017).

Rozvrhy oborů KFE
(Nemusí být zcela aktuální. Podstatná je tabulka níže.)

Bakalářské studium FE: 1. ročník, 2. ročník, 3. ročník,
Bakalářské studium IF: 1. ročník, 2. ročník, 3. ročník,
Bakalářské studium LPT: 1. ročník, 2. ročník, 3. ročník,

Magisterské studium ON: 1. ročník 2. ročník
Magisterské studium LTE: 1. ročník 2. ročník
Magisterské studium IF: 1. ročník 2. ročník

Rozvrhy vyučujících
(Nemusí být zcela aktuální. Podstatná je tabulka níže.)

Blažej, Čech, Čtyroký, Dvořák, Homola, Hulicius, Jančárek, Jelínková, Klimo, Král, Kubeček, Langer, Limpouch, Liska, Michl, Novotný, Pavel, Pína, Procházka, Proška, Pšíkal, Richter, Šiňor, Škereň, Šulc, Váchal, Vyhlídal

Označení, umístění a obsazenost učeben
(Nemusí být zcela aktuální. Podstatná je tabulka níže.)

Trojanova: KFE-120 (T-120), KFE-121 (T-121), KFE-310 (T-310), KFE-242 (T-242), PC-UNIX (T-125), T-124 (dříve PC-KFE)
Troja: KFE-244 (L244), KFE-011 (L011), KFE-OPR (L016-020) = optické praktikum

Umístění předmětů
Kód Vyučující Rozsah Studentů* Učebna Čas
12IPG Blažej 2+0 z 3 KFE-310 St 17:30
12PDR2 Blažej 2 z 0 KFE-310 Út 17:30
12SBA2 Blažej 0+2 z 2 KFE-310 Čt 11:30
12ZPLT Blažej, Gavrilov, Kubeček 0+4 kz 7 KFE-LPR St 13:30
12MPR2 Čech 2+0 zk 3 KFE-121 Pá 13:30
12POEX Čech 2+0 z 4 KFE-121 Út 12:30
12ELDY2 Čtyroký 4+0 z,zk 14 KFE-244 Po 11:30, St 10:30
12OPEL Čtyroký 2 z,zk 6 KFE-121 Pá 9:30
12GEOP Dvořák 3+1 z,zk 7 KFE-244 Po 13:30
12OSE Homola 2+0 zk 9 UFE**1 Po 10:30
12PN Hulicius 2+0 zk 2 FZU**2 Čt 14:30
12VKNS Hulicius 2 kz 2 FZU**2 Čt 16:30
12RTGL Jančárek 2+0 z,zk 4 KFE-011 Út 14:30
12ZPOP Jančárek 0+4 kz 5 KFE-OPR Čt 13:30
12LPST Jančárek, Jelínková, Král 2+2 zk 4 KFE-121 Út 8:30
12DSELT2 Jelínková 0+2 z 4 KFE-121 Po 7:30
12DSEOF2 Jelínková 0+2 z 6 KFE-121 Po 7:30
12SBP Jelínková 0+2 z 8 KFE-121 Pá 7:30
12LT2 Jelínková 2+0 z,zk 6 KFE-121 St 7:30
12PDBL Jelínková 2+0 z,zk 8 KFE-121 Čt 7:30
12PLM Jelínková, Němec 4 kz 7 **3 **3
12ZUMI Kléma 2+2 z,zk 6 **4 **4
12MPF2 Klimo 2 z,zk 5 PC-UNIX Út 9:30
12PICF Klír, Limpouch 2+0 kz 1 **5 **5
12SFMC2 Kotrla, Předota 2+0 zk 0 **6 **6
12PSEM Král 0+4 z 20 T-301 Út 11:30, St 7:30
12TAIS Král 3 zk 0 KFE-011 Po 13:30
12LAS Kubeček 2+1 z,zk 3 KFE-310 St 9:30
12ASF Kulhánek 2+2 zk 11 **7 **7
12FLP Langer 2 z 10 KFE-244 Út 16:30
12DSEIF2 Limpouch 0+2 z 7 **8 **8
12NME1 Limpouch 2+2 z,zk 104 T-201 St 9:30, **9
12NMEA Limpouch, Zavadilová 2+2 kz 7 T-201, B-009 St 9:30, St 12:30
12ZFP Limpouch 3+1 z,zk 15 KFE-310, KFE-121 Út 11:30, St 11:30
12KOF2 Liska 2+0 z,zk 4 PC-UNIX Čt 12:30
12PIN1 Liska 1+1 z 51 T-201 Pá 11:30, **10
12OPS Michl 2+0 zk 7 KFE-121 Út 16:30
12MOF Michl, Proška 2+0 zk 4 T-101 Čt 17:30
12INS2 Novotný 2 z,zk 0 KFE-242 Čt 13:30
12CAD Pavel 4+0 z,zk 0 ??? Pá 13:30
12EP2 Pavel 0+2 kz 8 KFE-EPR Út 12:30
12VFT Pavel 2+0 z,zk 0 KFE-EPR St 9:30
12ZEL2 Pavel 2+1 z,zk 28 T-201 Čt 15:30
12PEL1 Pavel 2+0 z,zk 0 KFE-310 Čt 9:30
12MMEO Pína 2 zk 11 KFE-244 St 14:30
12EPR2 Procházka 0+2 kz 2 KFE-EPR Út 15:30
12ROPR2 Procházka 0+5 z 2 KFE-310 Čt 15:30
12VTV Procházka 1+1 z 4 KFE-310 Pá 13:30
12UMF Pšíkal 2+1 z 18 T-121, PC-UNIX Čt 15:30
12KVO Richter 3+1 z,zk 2 KFE-244 Út 10:30, St 8:30
12NLOP Richter 3+1 z,zk 13 KFE-244, KFE-121 Po 9:30, Čt 9:30
12AUX Šiňor 2 kz 6 PC-UNIX Po 15:30
12BFY4 Šiňor 3+1 z,zk 1 KFE-120 Po 13:30, Po 17:30
12PIN3 Šiňor 1+1 z 26 T-301 Pá 9:30, **11
12FOPT2 Škereň 2+0 z,zk 10 KFE-244 St 16:30**12
12FLA Šulc 4 z,zk 7 KFE-242, KFE-121 St 8:30, Čt 11:30
12RNA Váchal 1+1 z 8 PC-UNIX Po 11:30
12MPP2 Vyhlídal 0+3 kz 3 KFE-MPR Pá 7:30

* Počet zapsaných studentů v KOSu ke dni 23. 2. 2017

**Doplňující informace k rozvrhu

  1. Výuka předmětu 12OSE bude probíhat v ÚFE AV ČR, Chaberská 57, 182 51 Praha 8.
  2. Výuka předmětů 12PN a 12VKN bude probíhat na FZÚ AV ČR, Cukrovarnická 10/112, Praha 6, zasedací místnost budovy A.
  3. Výuka předmětu 12PLM bude probíhat na základě individuální dohody s vyučujícím - kontakt: helena.jelinkova@fjfi.cvut.cz.
  4. Výuka předmětu 12ZUMI bude probíhat na FEL ČVUT podle rozvrhu FEL.
  5. Výuka předmětu 12PICF bude probíhat na základě individuální dohody s vyučujícím - kontakt: klirdani@fel.cvut.cz, jiri.limpouch@fjfi.cvut.cz
  6. Výuka předmětu 12PEMC2 bude probíhat na MFF UK podle rozvrhu MFF UK.
  7. Výuka předmětu 12ASF bude probíhat na FEL ČVUT podle rozvrhu FEL.
  8. Výuka předmětu 12DSEIF2 bude probíhat na základě individuální dohody s vyučujícím - kontakt: jiri.limpouch@fjfi.cvut.cz.
  9. Cvičení z NME1 jsou: Po 7:30 (T-105), Út 11:30 (T-115), St 7:30 (T-105), St 11:30 (T-115), Pá 9:30 (T-105).
  10. Cvičení z PIN1 jsou v PC-UNIX: St 11:30, Pá 7:30, Pá 11:30, Pá 15:30.
  11. Cvičení z PIN3 jsou v T-124: Po 7:30, Pá 9:30, Pá 13:30.  První dva týdny výuky jsou pouze přednášky, viz http://kfe.fjfi.cvut.cz/~sinor/edu/pin3/.
  12. 12FOPT začíná ve druhém týdnu semestru, 1. března.